Nazywam się Katarzyna Pastuszka

i projektuję wnętrza, w których dobrze się mieszka.

 

Dom to miejsce, które może Cię wspierać w codzienności – dodawać Ci sił, chronić, inspirować lub otulać. To Twoja przestrzeń, w której jesteś na swoich zasadach. Moim najważniejszym zadaniem jest stworzenie Ci bezpiecznej przestrzeni do zbudowania głębokiego, autentycznego kontaktu z sobą i z Twoją rodziną. Jestem tu po to, by być Twoim przewodnikiem po świecie wnętrz. Poprowadzić Cię przez proces określania najlepszego otoczenia dla Twojej codzienności.
Dzięki umiejętnemu słuchaniu i zadawaniu właściwych pytań pomogę Ci odkryć i nazwać Twoje potrzeby. Znajdę idealne rozwiązania dopasowane do nieidealnych warunków. Słucham, sprawdzam i znajduję możliwości, by stworzyć przestrzeń, która stanie się Twoim domem na lata.

Projektuję wnętrza dające radość i wygodę.

Nawet jeśli jeszcze nie wiesz jakie ma być Twoje wnętrze to jestem tu po to, by odkryć to razem z Tobą. Niezależnie czy potrzebujesz zaplanować przestrzeń niewielkiego mieszkania czy sporego domu  - jestem tam dla Ciebie, żeby przekuć Twoje potrzeby na konkretne rozwiązania, gotowe do zastosowania w Twoim wnętrzu. Wysłucham Cię, odpowiem na Twoje pytania,  i zaprojektuję wnętrze tak, że nie będziesz chciał z niego wychodzić.

Francja, moja kolejna miłość

Projekty wnętrz domów i mieszkań we Francji to połączenie dwóch nitek mojego wykształcenia i wielka radość dla mnie. Płynnie mówię po francusku i chętnie zajmę się projektem wnętrz Twojego domu poza granicami Polski. W portfolio możesz obejrzeć moje dotychczasowe projekty zrealizowane we Francji.

Maluje obrazy

Dla przyjemności mojej i nowych właścicieli. Maluje w domu, w pracowni malarskiej, na sztalugach i na podłodze. W projektach wnętrz jestem dostępna dla Ciebie, a w obrazach jestem ja i Świat.

Jestem projektantką wnętrz

Zaprojektowałam i przeprojektowałam niezliczone domy i mieszkania. W 2015 roku zdobyłam dyplom Szkoły Wnętrz i Przestrzeni i od tamtego czasu aktywnie projektuję.
Pracowałam indywidualnie i w wieloosobowym biurze projektowym a od 2018 roku prowadzę własną pracownię projektowania wnętrz Ideovo.
Z przyjemnością zajmę się również Twoim wnętrzem.
Zapraszam!

 

Kasia Pastuszka