Nazywam się Katarzyna Pastuszka,

Jestem projektantką wnętrz, a pracując poszukuję idealnych rozwiązań dopasowanych do nieidealnych warunków. Chcę Ci pokazać, ze możesz mieszkać tak jak lubisz, nawet jeśli Twoje upodobania są poza głównym nurtem.

Projektuję wnętrza dające radość i wygodę.

Nawet jeśli jeszcze nie wiesz jakie ma być Twoje wnętrze to jestem tu po to, by odkryć to razem z Tobą. Niezależnie czy potrzebujesz zaplanować przestrzeń niewielkiego mieszkania czy sporego domu  - jestem tam dla Ciebie, żeby przekuć Twoje potrzeby na konkretne rozwiązania, gotowe do zastosowania w Twoim wnętrzu. Odpowiem na Twoje pytania, zaplanuję podział funkcjonalny dostosowany do Twoich potrzeb i zaprojektuję wnętrze tak, że nie będziesz chciał z niego wychodzić.

Nie lubię marnotrawstwa. Cenię równowagę i myślenie o projektowaniu z uwzględnieniem mebli i przedmiotów, które już są i niekoniecznie muszą znaleźć się szybko na śmietniku.

Kilka razu w roku jeżdżę na konferencje architektoniczne i projektowe, żeby jeszcze lepiej i świadomiej projektować otoczenie dla moich klientów i czerpać z doświadczeń innych dojrzałych projektantów. Jednak to osobisty rozwój w obszarze komunikacji, dojrzałego dostrzegania potrzeb i zorientowania na rozwiązania, daje mi narzędzia dzięki którym skutecznie wyłuskuję sedno problemów i znajduję z nich wyjście.

Doświadczenie w projektowaniu dało mi głębsze zrozumienie tego, że nikt inny nie powie nam co jest dla nas najlepsze. Narzucony styl i "mainstream” będzie nas uwierał, jeśli nie będzie podążał za naszymi potrzebami i marzeniami.

Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest stworzenie Ci bezpiecznej przestrzeni do zbudowania głębokiego, autentycznego kontaktu z sobą i z Twoją rodziną. Do uświadomienia Ci Twoich wartości i potrzeb, do rozwijania Twojego potencjału w miejscu, które Cię wspiera.

Do zobaczenia w procesie projektowym!

Kasia