Jestem Kasia,

Jestem projektantką wnętrz, a pracując poszukuję idealnych rozwiązań dopasowanych do nieidealnych warunków. Chcę Ci pokazać, ze możesz mieszkać tak jak lubisz, nawet jeśli Twoje upodobania są poza głównym nurtem.
Moje klientki i klienci to osoby, które miały dość mieszkania w miejscu, które do nich nie pasuje i postanowiły zadbać o to, by ich dom był dla nich wsparciem i podążał za zmianami w ich życiu. Nawet jeżeli nie wiedziały jeszcze dokąd chcą dojść to były gotowe na zmiany, a ja poprowadziłam je za rękę.

 

Nie lubię marnotrawstwa. Cenię równowagę i myślenie o projektowaniu z uwzględnieniem mebli i przedmiotów, które już są i niekoniecznie muszą znaleźć się szybko na śmietniku.
Kilka razu w roku jeżdżę na konferencje ar

chitektoniczne i projektowe, żeby jeszcze lepiej i świadomiej projektować otoczenie dla współczesnego człowieka i czerpać z doświadczeń innych dojrzałych projektantów. Jednak to osobisty rozwój w obszarze komunikacji, dojrzałego dostrzegania potrzeb i zorientowania na rozwiązania, daje mi narzędzia dzięki którym skutecznie wyłuskuję sedno problemów i znajduję z nich wyjście.

Współpraca z doświadczonymi architektami i projektantami, dała mi pokorę i głębsze zrozumienie tego, że nikt inny nie powie nam co jest dla nas najlepsze. Narzucony styl i "mainstream” będzie nas uwierał, jeśli nie będzie podążał za naszymi potrzebami i marzeniami.

W pracy muszę być trochę rewolucjonistką – mierzę się z klasyką, a potem ustalam nowe, za każdym razem inne zasady, bo podążające za inną rodziną, innym człowiekiem. Znajduję to, co działa i tworzę tego więcej.
Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest stworzenie Ci bezpiecznej przestrzeni do zbudowania głębokiego, autentycznego kontaktu z sobą i z Twoją rodziną. Do uświadomienia Ci Twoich wartości i potrzeb, do rozwijania Twojego potencjału w miejscu, które Cię wspiera.
Czekam na Ciebie na konsultacjach.
Kasia