Witaj!
Oto kilka informacji dotyczących mojego sposobu pracy, ułatwiających naszą późniejszą komunikację:
  1. Jeżeli jesteśmy już umówieni na spotkanie, to pewnie wiesz, że oszacowałam liczbę godzin, która będzie nam potrzebna. Jeśli są to na przykład 4 godziny, a ja spędzę u Ciebie 3 godziny, to zapłacisz za faktycznie poświęcony przeze mnie czas. Jeśli pracy będzie więcej niż zakładałam ( to się zdarza naprawdę rzadko) wówczas po umówionych 4 godzinach ustalimy czy chcesz, żebym została dłużej.
  1. Przed spotkaniem szacuję również czas potrzebny mi na dopracowanie notatek, naniesienie wymiarów czy poprawek na rzucie. Pod koniec spotkania ponownie wracam do tego tematu i potwierdzam, jakie widzę w tym zakresie potrzeby.
  1. Projekt, który jest owocem spotkań projektowych jest zwykle w formie rzutu z góry ze zmianami w układzie ścian, ustawieniem mebli, osiowym rozkładem hydrauliki i podstawowymi sprzętami oraz notatki z listą zakupów. Ten zakres jest w większości przypadków zupełnie wystarczający. Na początku współpracy nie planuję przygotowywania wizualizacji, czyli trójwymiarowego modelu wnętrza. Jeśli jednak chcesz, żebym przygotowała dla Ciebie wizualizację to ustal to ze mną.
  1. Po wcześniejszym ustaleniu przygotowuję również szczegółowy projekt łazienki z rozkładem płytek, sprzętów, wytycznymi elektrycznymi i innymi potrzebnymi wykonawcy elementami. Dopiero wtedy mogę przeliczyć potrzebną ilość płytek i innych okładzin ściennych.
  1. Przewidziany przeze mnie czas pracy, potrzebny mi jest na przygotowanie rzutów i wybór materiałów, które przekazuję Ci do samodzielnego wdrożenia. Jeżeli potrzebujesz z mojej strony więcej wsparcia np. koordynacji zamówień, wizyt na budowie, spotkań w sklepach z wyposażeniem, to przewidzę na te działania dodatkowy czas.
  1. Twój budżet jest dla mnie bardzo ważny. Dzięki rozmowie o nim, mogę przystosować wybierane przeze mnie materiały czy zakres prac do Twoich możliwości. Przy elementach wybieranych wspólnie, decydujesz ile chcesz przeznaczyć na konkretny produkt, a przy tych, które wybieram dla Ciebie po spotkaniu, proponuję zwykle tańszą i droższą wersję. Ostateczne decyzje budżetowe zostawiam jednak po Twojej stronie i nie przygotowuję szczegółowego budżetu remontowego.
Jeśli masz do mnie dodatkowe pytania dotyczące mojej pracy to chętnie na nie odpowiem.
Kasia